Составы участковых избирательных комиссий

 

Учаскелік сайлау комиссияларының құрамы:

№ 615 сайлау учаскесінің құрамы,
Нұра кенті, Абай көшесі, 35, Аудандық мәдениет үйынын ғимараты,
тел. 8(72144)21479
Комиссия төрағасы - Пшенбаева Тазагуль Кордабайқызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Мадина Асемгуль Манатқызы
Комиссия хатшысы - Блялова Сандуғаш Енбекқызы
Комиссия мүшелері: Курман Айжан Думанқызы, Балтабаева Ляззат Байбекқызы, Тулетаева Амангуль Ондырқызы, Мукашева Бахыт Тулеутайқызы.

№ 616 сайлау учаскесінің құрамы,
Нұра кенті, жауынгер -интернационалистер көшесі, 70, көпсалалы коледжінің ғимараты, тел.8(72144 )21920

Комиссия төрағасы - Ляпунова Надежда Васильевна
Комиссия төрағасының орынбасары -Мажитова Шолпан Мажитызы
Комиссия хатшысы - Кусаинова Дана Ерболатқызы
Комиссия мүшелері: Абдрахманова Жанаркуль, Канаят Назгуль, Каскырбайқызы Ибрайбекова Гаухар Сарбарқызы, Кулахметов Толеген

№ 617 сайлау учаскесінің құрамы,
Нұра кенті, Жеңіс көшесі, 9, № 3 Киевка жалпы орта білім беру мектебі,
тел. 8(72144)22511
Комиссия төрағасы - Хамзина Ментай Диханбайқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Рысжанов Бактияр Насыпбекұлы
Комиссия хатшысы - Майер Марина Александровна
Комиссия мүшелері: Асанова Галия Карамендеевна , Муканова Корлан Омирбекқызы, Нуркенова Карлыга Акимқызы, Ахметова Салтанат Сайлаубайқызы

№ 618 сайлау учаскесінің құрамы,
Нұра кенті, Талжанов көшесі, 12, №2 орта жалпы орта білім беру мектебі,
тел. 8(72144)22134
Комиссия төрағасы - Шуленбаева Анар Серікқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Алпысова Карлыгаш Зейнелкабиденқызы
Комиссия хатшысы - Аязбекова Гаухар Жұмаіалиқызы ,
Комиссия мүшелері: Жусупбекова Гульжан Маратқызы , Шаймерденова Жанна Дюсенбинқызы

№ 619 сайлау учаскесінің құрамы,
Байтұған ауылы, Әүезов көшесі, 42, мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144)52007
Комиссия төрағасы - Блялова Сания Джумагалқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Шулембаев Жанайдар Серикікұлы
Комиссия хатшысы - Ильясова Мадина Ергалиқызы
Комиссия мүшелері: Инкарбекова Бибинур Казкенқызы , Гузиченко Марина Ивановна


№ 620 сайлау учаскесінің құрамы,
Қарой ауылы, Абай көшесі, 22, ауыл клубының ғимараты, 8(72144)50982
Комиссия төрағасы - Туяков Думан Амангельдіұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Пшембаев Мурат Аманжолұлы
Комиссия хатшысы - Рамазанова Райса Саменқызы
Комиссия мүшелері: Абенова Бакыт Жангазинқызы, Карипбаева Гаухар Алдабайқызы

№ 621 сайлау учаскесінің құрамы,
Мұзбел ауылы, Жеңіс көшесі, 4, мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144)52345

Комиссия төрағасы - Ниязбеков Ержан Букенұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Сакен Айдынбек
Комиссия хатшысы - Бекмагамбетова Айнур Каримтайқызы
Комиссия мүшелері: Макенова Дамира Сарсенбекқызы, Мусина Самал Жанатқызы

№ 622 сайлау учаскесінің құрамы,
Көбетей ауылы, Казахстанская көшесі, 42, мәдениет үйының ғимараты,
тел. 8(72144)52107
Комиссия төрағасы - Муктаров Нұрбек Актайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Рыспаева Жанна Даулетқызы
Комиссия хатшысы - Шеркенова Ботакоз Куанышқызы
Комиссия мүшелері: Александрова Наталия Петровна, Жантурсунова Назира Амангельдіқызы, Серикова Ботагоз Нурғалиқызы, Темирова Асем

№ 623 сайлау учаскесінің құрамы,
Өндріс ауылы, Айнабеков көшесі, 14, мектеп ғимараты, тел. 8(72144) 50507
Комиссия төрағасы - Иманбаев Мейырхан Аукенұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Асанова Гульнар Интықбайқызы
Комиссия хатшысы - Серикова Асель Рысбайқызы
Комиссия мүшелері: Алибаев Ертис Абзалұлы, Бакиева Жанар Мергенқызы

№ 624 сайлау участкесінің құрамы,
Егінді ауылы, Айнабеков көшесі, 12, ауыл клубының ғимараты, тел. 8(72144)37369
Комиссия төрағасы - Султанова Жибек Жамбекқызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Дамишева Багила Саламатқызы
Комиссия хатшысы - Даутова Ботагоз Алиханқызы
Комиссия мүшелері: Ильясов Жанат Калибекұлы, Бейсембеков Бейбит Рахимұлы

№ 625 сайлау учаскесінің құрамы,
Ахмет ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1, мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144) 52779
Комиссия төрағасы - Калкенов Алмас Сулейменұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Бустекбаева Аида Бекежанқызы
Комиссия хатшысы - Кошкумбаева Гульмира Муратқызы
Комиссия мүшелері: Гах Наталья Александровна, Ивашкина Раушан Тлеулесқызы

№ 626 сайлау учаскесінің құрамы
Шахтерское ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1а, мәдениет үйының ғимараты,
тел. 8(72144)42480
Комиссия төрағасы - Темирбулатова Калкен Есімқызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Шмулянд Владимир Григорьевич
Комиссия хатшысы - Беркеева Гульмира Камалқызы
Комиссия мүшелері: Биргебаева Салтанат, Головастая Лариса Владимировна

№ 627 сайлау учаскесінің құрамы,
Кертенді ауылы, Б.Мамраев көшесі, 10мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144)50427
Комиссия төрағасы - Оспанов Еркин Серикбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Коканов Олжас Асигатұлы
Комиссия хатшысы - Базылова Мелана Сериковна
Комиссия мүшелері: Шалабаев Акылбай Амантайұлы, Балмагамбетова Галия Жанбекқызы


№ 628 сайлау учаскесінің құрамы,
Алғабас ауылы, Достық көшесі, 1, Пушкин негізгі мектебінің ғимараты,
тел. 8(72144)50400
Комиссия төрағасы - Насиров Жамбырбай Жумажанұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Калаубаева Жанар Наганқызы
Комиссия хатшысы - Сагинаева Гульнар Куанышқызы
Комиссия мүшелері: Жумантаева Нурбике Бекенқызы, Юсупова Яна Рухлбаяновна

№ 629 сайлау учаскесінің құрамы,
Ақмешіт ауылы, Д,Шалабеков көшесі, 26, ауыл клубының ғимараты,
тел. 8(72144)50104
Комиссия төрағасы - Сулейменова Насип Мухамеджанқызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Даукешева Зауреш Абдыхамитқызы
Комиссия хатшысы - Муканова Акмарал Туякқызы
Комиссия мүшелері: Жанабай Айтолкын, Уманская Елена Васильевна

№ 630 сайлау учаскесінің құрамы,
Қантай ауылы, Абай көшесі, 1, Д. Шалабеков атындағы бастауыш мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)50099
Комиссия төрағасы - Толеуов Нуржан Башанұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Абиев Арафат Еркинұлы
Комиссия хатшысы - Лабазанова Асет Абузитовна
Комиссия мүшелері: Аймаганбетова Бибигуль Кабкенқызы, Сауханов Енбек Орынбайұлы


№ 631 сайлау учаскесінің құрамы,
Балықтыкөл ауылы, Балабиев көшесі, 2, Балықтыкөл негізгі мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)53348
Комиссия төрағасы - Азимбеков Бекзат Даниярұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Мусабеков Кайрат Есжанұлы
Комиссия хатшысы - Аманбаева Зауреш Жаканқызы
Комиссия мүшелері: Бекова Рабига Айткенқызы, Шайхина Гульгайша Ондрусқызы

№ 632 сайлау учаскесінің құрамы,
Қайнар ауылы, Сарыарқа көшесі, 2а, мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144)51122
Комиссия төрағасы - Жиенбаев Кайдар Куанышұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Касымова Айнур Оксикбайқызы
Комиссия хатшысы - Урушев Талгат Алданышұлы
Комиссия мүшелері: Алтынова Кумисай Бериковна, Васильева Елена Станиславовна, Исмагамбетов Даулетхан Тажкенұлы, Шалова Светлана Сергеевна

 

№ 633 сайлау учаскесінің құрамы,
К.Мыңбаев ауылы, Бебітшілік көшесі, 21, мәдениет үйының ғимараты,
тел. 8(72144)51122
Комиссия төрағасы - Ханнанов Рустем Расильевич
Комиссия төрағасының орынбасары -Дымнич Елена Петровна
Комиссия хатшысы - Абилдабекова Багаш Ескермесқызы
Комиссия мүшелері: Никонорова Галина Николаевна, Старчевая Надежда Леонидовна

№ 634 сайлау учаскесінің құрамы,
Тассуат ауылы, Тәуелсіздік көшесі,16, мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144)31454
Комиссия төрағасы - Макус Виктор Семенович
Комиссия төрағасының орынбасары -Ковеза Тамара Степановна
Комиссия хатшысы - Фафинрод Светлана Ивановна
Комиссия мүшелері: Оспанова Алма Каиржанқызы, Березюк Татьяна Алексеевна

 

№ 635 сайлау учаскесінің құрамы,
Заречное ауылы, Ленин көшесі, 10, ауыл клубының ғимараты, тел. 8(72144)39365
Комиссия төрағасы - Жакупова Мира Мукатайқызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Жармагамбетова Майдагуль Есенқызы

Комиссия хатшысы - Гульмамедова Индира Зыкриянқызы
Комиссия мүшелері: Костылецкая Елена Викторовна, Смагулова Зауреш Тайкенқызы

№ 636 сайлау учаскесінің құрамы,
Жараспай ауылы, Мәдениет көшесі, 3, ауыл клубының ғимараты, тел. 8(72144)51212
Комиссия төрағасы - Рахимжанов Жангельды Хазирұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Алькенова Раушан Сакенқызы
Комиссия хатшысы - Попова Валентина Петровна
Комиссия мүшелері: Мухамеджанова Жанар Кадырбайқызы, Шапауова Гульзат


№ 637 сайлау учаскесінің құрамы,
Изенді ауылы, Боқаев көшесі, 13, мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144)51590
Комиссия төрағасы - Шокембаев Бейбит Айтжанұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Берлибеков Жанбек Мерекенұлы
Комиссия хатшысы - Башаева Гаухар Сарваровқызы
Комиссия мүшелері: Есембеков Жуаныш Сабырұлы, Лепявко Елена Михайловна

№ 638 сайлау учаскесінің құрамы,
Құланөтпес ауылы, Ә.Бөкейханов көшесі, 64, клубының ғимараты, тел. 8(72144)51312
Комиссия төрағасы - Канафин Ерсаин Дуйсекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Оспанова Майра Ибрагимқызы
Комиссия хатшысы - Махадиева Гульмира Жангирқызы
Комиссия мүшелері: Абужарова Кенжетай Сапаргалиқызы, Сейтмаганбетова Зылиха Кайржанқызы

№ 639 сайлау учаскесінің құрамы,
Тассуат ауылы, Болашақ көшесі, 16, Индустриальный орта жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)31342
Комиссия төрағасы - Дильман Иван Флорианович
Комиссия төрағасының орынбасары -Таргаева Светлана Васильевна
Комиссия хатшысы - Тихонова Марина Николаевна
Комиссия мүшелері: Кухарская Светлана Михайловна, Балмагамбетова Тазауль Балташқызы

№ 640 сайлау учаскесінің құрамы,
Жаңа-Кұрылыс ауылы, Ынтымақ көшесі, 30, бастауыш мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)52494
Комиссия төрағасы - Орманбаев Жангабыл Сакенұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Касенова Гульназ Байболқызы
Комиссия хатшысы - Смайлова Сауле Боргаринқызы
Комиссия мүшелері: Рустембеков Арман Калмагамбетұлы, Ахметова Дамежан Кайроллақызы

№ 641 сайлау учаскесінің құрамы,
Егінді ауылы, Абай көшесі, 30, А. Асылбеков атындағы орта жалпы білім беру мектебініғ ғимараты, тел. 8(72144)37230
Комиссия төрағасы - Абаева Кулшат Мырзабекқызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Темирова Рымкуль Карабайқызы
Комиссия хатшысы - Акимбекова Алмагуль Бекболатқызы
Комиссия мүшелері: Кусаинов Айдар Домешұлы, Бақытбекқызы Жанар

№ 642 сайлау учаскесінің құрамы,
Баршын ауылы, Аблахатов көшесі, 10, Баршын орта жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел. 8(72159)60624
Комиссия төрағасы - Алиев Азат Кабиденұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Данияров Нурмухамет Аскарұлы
Комиссия хатшысы - Усенов Акжан Серікұлы
Комиссия мүшелері: Тенизбаева Бибигуль Серікқызы, Карабалина Алмагуль Сексенбікқызы

№ 643 сайлау учаскесінің құрамы,
Қарақасқа ауылы, Габдуллин көшесі, 22, бастауш мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)53440
Комиссия төрағасы - Тулепбергенов Абай Олжабайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Базылов Аян Дүйсенбайұлы
Комиссия хатшысы - Бейсембаева Бибигуль Казахстанқызы-
Комиссия мүшелері: Зейниев Куандык Балтабекұлы, Муканова Лаура Куанышқызы

№ 644 сайлау учаскесінің құрамы,
Жанбобек ауылы, Ш. Уалиханов көшесі, 19, Қарақойын орта жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел. 8(72132)56522
Комиссия төрағасы - Ргайбеков Оразбай Хасенұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Саркытбаев Берик Аманжолұлы
Комиссия хатшысы - Ахмедин Марат Бехтыбайұлы
Комиссия мүшелері: Сыздыков Ардак Жаксыбаұлы, Абишев Азамат Советұлы

№ 645 сайлау учаскесінің құрамы,
Құлантутпес ауылы, Құлантутпес көшесі, 7/1, Құлантутпес негізгі мектебінің ғимараты, . тел.8(72144)53085
Комиссия төрағасы - Тулькибаев Амангельды Мергенбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Каласов Еркебулан Кудабайұлы
Комиссия хатшысы - Шокаева Асыл Абдынасырқызы
Комиссия мүшелері: Утепов Байкеш Карбозұлы, Абилов Саламат Кайкенұлы

№ 646 сайлау учаскесінің құрамы,
Нығыман ауылы, Р.Есімжанова көшесі, 3, Нығыман бастауш мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)53123
Комиссия төрағасы - Канкеев Килат Амангельдыұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Канкеева Гульбаршын Кияшқызы
Комиссия хатшысы - Тусупова Анар Жанбыршинқызы
Комиссия мүшелері: Кудайбергенов Ныгман Койлыбайұлы,
Баймукушев Болат Мухамбедрахманұлы

№ 647 сайлау учаскесінің құрамы,
Ткенекты ауылы, С. Сейфуллин көшесі, 1, Сарыөзен бастауш мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)5300
Комиссия төрағасы - Акибеков Султанхамит Кадирбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Мустафин Замержан Балкенұлы
Комиссия хатшысы - Ержанов Кожакельды Ахметұлы
Комиссия мүшелері: Бимашев Еркин Курмантайұлы
Курманова Гульмира Талгатбекқызы

№ 648 сайлау учаскесінің құрамы,
Соналы ауылы, Абай көшесі, 13, Соналы бастауш мектебінің ғимараты,
тел. 8(72159)60509
Комиссия төрағасы - Сарсекеева Анар Жумагельдықызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Абсалыкова Гульзада Тюлюканқызы
Комиссия хатшысы - Ибраева Нуржамал Накыпқызы
Комиссия мүшелері: Даниярова Кульзейнеп Жаканқызы, Тугельбаев Мухаметкали Базарұлы

№ 649 сайлау учаскесінің құрамы,
Талдысай ауылы, Сатпаев көшесі, 3, Ө. Тұрлыбеков атындағы бастауш мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)53403
Комиссия төрағасы - Нуржанов Аманбай Тайбасұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Кажибекова Жанар Картайқызы
Комиссия хатшысы - Афляев Дамир Фанурович
Комиссия мүшелері: Козбагарова Марал Кожахметқызы, Ишанова Жанар Білялқызы

№ 650 сайлау учаскесінің құрамы,
Шұбаркөл кенті, Қ. Рысқұлбеков көшесі, 82, Шұбаркөл орта жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел. 8(72159)61612
Комиссия төрағасы - Сагидулина Гульсум Кайыржанқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Акуан Бейбітхан
Комиссия хатшысы - Сарсен Жансая Жанатқызы
Комиссия мүшелері: Айтқожа Нургүл Сүнғатқызы , Козыбаева Гульжан Старизқызы, Мейрамов Сабырбек Несипбайұлы, Хуат Жәнібек

 

Новости района

Архив

Новости региона

Государственные программы

Опрос пользователей

Курсы валют

Погода

Как Вы оцениваете информационный портал? ОТВЕТИТЬ
Доллар 384.87
Евро 432.52
Рубль 6.11
В Нуринске сейчас: 30°C малооблачно
  • Влажность: 29%
  • Давление: 704
  • Ветер: 8 м/с

© 2007-2012 Информационный портал аппарата акима Нуринского района
© 2012 Разработка и поддержка: Интернет-компания «Creatida»