Учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

 

Учаскелік сайлау комиссияларының құрамы:

№ 615 сайлау учаскесінің құрамы,
Нұра кенті, Абай көшесі, 35, Аудандық мәдениет үйынын ғимараты,
тел. 8(72144)21479
Комиссия төрағасы - Пшенбаева Тазагуль Кордабайқызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Мадина Асемгуль Манатқызы
Комиссия хатшысы - Блялова Сандуғаш Енбекқызы
Комиссия мүшелері: Курман Айжан Думанқызы, Балтабаева Ляззат Байбекқызы, Тулетаева Амангуль Ондырқызы, Мукашева Бахыт Тулеутайқызы.

№ 616 сайлау учаскесінің құрамы,
Нұра кенті, жауынгер -интернационалистер көшесі, 70, көпсалалы коледжінің ғимараты, тел.8(72144 )21920

Комиссия төрағасы - Ляпунова Надежда Васильевна
Комиссия төрағасының орынбасары -Мажитова Шолпан Мажитызы
Комиссия хатшысы - Кусаинова Дана Ерболатқызы
Комиссия мүшелері: Абдрахманова Жанаркуль, Канаят Назгуль, Каскырбайқызы Ибрайбекова Гаухар Сарбарқызы, Кулахметов Толеген

№ 617 сайлау учаскесінің құрамы,
Нұра кенті, Жеңіс көшесі, 9, № 3 Киевка жалпы орта білім беру мектебі,
тел. 8(72144)22511
Комиссия төрағасы - Хамзина Ментай Диханбайқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Рысжанов Бактияр Насыпбекұлы
Комиссия хатшысы - Майер Марина Александровна
Комиссия мүшелері: Асанова Галия Карамендеевна , Муканова Корлан Омирбекқызы, Нуркенова Карлыга Акимқызы, Ахметова Салтанат Сайлаубайқызы

№ 618 сайлау учаскесінің құрамы,
Нұра кенті, Талжанов көшесі, 12, №2 орта жалпы орта білім беру мектебі,
тел. 8(72144)22134
Комиссия төрағасы - Шуленбаева Анар Серікқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Алпысова Карлыгаш Зейнелкабиденқызы
Комиссия хатшысы - Аязбекова Гаухар Жұмаіалиқызы ,
Комиссия мүшелері: Жусупбекова Гульжан Маратқызы , Шаймерденова Жанна Дюсенбинқызы

№ 619 сайлау учаскесінің құрамы,
Байтұған ауылы, Әүезов көшесі, 42, мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144)52007
Комиссия төрағасы - Блялова Сания Джумагалқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Шулембаев Жанайдар Серикікұлы
Комиссия хатшысы - Ильясова Мадина Ергалиқызы
Комиссия мүшелері: Инкарбекова Бибинур Казкенқызы , Гузиченко Марина Ивановна


№ 620 сайлау учаскесінің құрамы,
Қарой ауылы, Абай көшесі, 22, ауыл клубының ғимараты, 8(72144)50982
Комиссия төрағасы - Туяков Думан Амангельдіұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Пшембаев Мурат Аманжолұлы
Комиссия хатшысы - Рамазанова Райса Саменқызы
Комиссия мүшелері: Абенова Бакыт Жангазинқызы, Карипбаева Гаухар Алдабайқызы

№ 621 сайлау учаскесінің құрамы,
Мұзбел ауылы, Жеңіс көшесі, 4, мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144)52345

Комиссия төрағасы - Ниязбеков Ержан Букенұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Сакен Айдынбек
Комиссия хатшысы - Бекмагамбетова Айнур Каримтайқызы
Комиссия мүшелері: Макенова Дамира Сарсенбекқызы, Мусина Самал Жанатқызы

№ 622 сайлау учаскесінің құрамы,
Көбетей ауылы, Казахстанская көшесі, 42, мәдениет үйының ғимараты,
тел. 8(72144)52107
Комиссия төрағасы - Муктаров Нұрбек Актайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Рыспаева Жанна Даулетқызы
Комиссия хатшысы - Шеркенова Ботакоз Куанышқызы
Комиссия мүшелері: Александрова Наталия Петровна, Жантурсунова Назира Амангельдіқызы, Серикова Ботагоз Нурғалиқызы, Темирова Асем

№ 623 сайлау учаскесінің құрамы,
Өндріс ауылы, Айнабеков көшесі, 14, мектеп ғимараты, тел. 8(72144) 50507
Комиссия төрағасы - Иманбаев Мейырхан Аукенұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Асанова Гульнар Интықбайқызы
Комиссия хатшысы - Серикова Асель Рысбайқызы
Комиссия мүшелері: Алибаев Ертис Абзалұлы, Бакиева Жанар Мергенқызы

№ 624 сайлау участкесінің құрамы,
Егінді ауылы, Айнабеков көшесі, 12, ауыл клубының ғимараты, тел. 8(72144)37369
Комиссия төрағасы - Султанова Жибек Жамбекқызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Дамишева Багила Саламатқызы
Комиссия хатшысы - Даутова Ботагоз Алиханқызы
Комиссия мүшелері: Ильясов Жанат Калибекұлы, Бейсембеков Бейбит Рахимұлы

№ 625 сайлау учаскесінің құрамы,
Ахмет ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1, мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144) 52779
Комиссия төрағасы - Калкенов Алмас Сулейменұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Бустекбаева Аида Бекежанқызы
Комиссия хатшысы - Кошкумбаева Гульмира Муратқызы
Комиссия мүшелері: Гах Наталья Александровна, Ивашкина Раушан Тлеулесқызы

№ 626 сайлау учаскесінің құрамы
Шахтерское ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1а, мәдениет үйының ғимараты,
тел. 8(72144)42480
Комиссия төрағасы - Темирбулатова Калкен Есімқызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Шмулянд Владимир Григорьевич
Комиссия хатшысы - Беркеева Гульмира Камалқызы
Комиссия мүшелері: Биргебаева Салтанат, Головастая Лариса Владимировна

№ 627 сайлау учаскесінің құрамы,
Кертенді ауылы, Б.Мамраев көшесі, 10мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144)50427
Комиссия төрағасы - Оспанов Еркин Серикбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Коканов Олжас Асигатұлы
Комиссия хатшысы - Базылова Мелана Сериковна
Комиссия мүшелері: Шалабаев Акылбай Амантайұлы, Балмагамбетова Галия Жанбекқызы


№ 628 сайлау учаскесінің құрамы,
Алғабас ауылы, Достық көшесі, 1, Пушкин негізгі мектебінің ғимараты,
тел. 8(72144)50400
Комиссия төрағасы - Насиров Жамбырбай Жумажанұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Калаубаева Жанар Наганқызы
Комиссия хатшысы - Сагинаева Гульнар Куанышқызы
Комиссия мүшелері: Жумантаева Нурбике Бекенқызы, Юсупова Яна Рухлбаяновна

№ 629 сайлау учаскесінің құрамы,
Ақмешіт ауылы, Д,Шалабеков көшесі, 26, ауыл клубының ғимараты,
тел. 8(72144)50104
Комиссия төрағасы - Сулейменова Насип Мухамеджанқызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Даукешева Зауреш Абдыхамитқызы
Комиссия хатшысы - Муканова Акмарал Туякқызы
Комиссия мүшелері: Жанабай Айтолкын, Уманская Елена Васильевна

№ 630 сайлау учаскесінің құрамы,
Қантай ауылы, Абай көшесі, 1, Д. Шалабеков атындағы бастауыш мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)50099
Комиссия төрағасы - Толеуов Нуржан Башанұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Абиев Арафат Еркинұлы
Комиссия хатшысы - Лабазанова Асет Абузитовна
Комиссия мүшелері: Аймаганбетова Бибигуль Кабкенқызы, Сауханов Енбек Орынбайұлы


№ 631 сайлау учаскесінің құрамы,
Балықтыкөл ауылы, Балабиев көшесі, 2, Балықтыкөл негізгі мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)53348
Комиссия төрағасы - Азимбеков Бекзат Даниярұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Мусабеков Кайрат Есжанұлы
Комиссия хатшысы - Аманбаева Зауреш Жаканқызы
Комиссия мүшелері: Бекова Рабига Айткенқызы, Шайхина Гульгайша Ондрусқызы

№ 632 сайлау учаскесінің құрамы,
Қайнар ауылы, Сарыарқа көшесі, 2а, мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144)51122
Комиссия төрағасы - Жиенбаев Кайдар Куанышұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Касымова Айнур Оксикбайқызы
Комиссия хатшысы - Урушев Талгат Алданышұлы
Комиссия мүшелері: Алтынова Кумисай Бериковна, Васильева Елена Станиславовна, Исмагамбетов Даулетхан Тажкенұлы, Шалова Светлана Сергеевна

 

№ 633 сайлау учаскесінің құрамы,
К.Мыңбаев ауылы, Бебітшілік көшесі, 21, мәдениет үйының ғимараты,
тел. 8(72144)51122
Комиссия төрағасы - Ханнанов Рустем Расильевич
Комиссия төрағасының орынбасары -Дымнич Елена Петровна
Комиссия хатшысы - Абилдабекова Багаш Ескермесқызы
Комиссия мүшелері: Никонорова Галина Николаевна, Старчевая Надежда Леонидовна

№ 634 сайлау учаскесінің құрамы,
Тассуат ауылы, Тәуелсіздік көшесі,16, мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144)31454
Комиссия төрағасы - Макус Виктор Семенович
Комиссия төрағасының орынбасары -Ковеза Тамара Степановна
Комиссия хатшысы - Фафинрод Светлана Ивановна
Комиссия мүшелері: Оспанова Алма Каиржанқызы, Березюк Татьяна Алексеевна

 

№ 635 сайлау учаскесінің құрамы,
Заречное ауылы, Ленин көшесі, 10, ауыл клубының ғимараты, тел. 8(72144)39365
Комиссия төрағасы - Жакупова Мира Мукатайқызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Жармагамбетова Майдагуль Есенқызы

Комиссия хатшысы - Гульмамедова Индира Зыкриянқызы
Комиссия мүшелері: Костылецкая Елена Викторовна, Смагулова Зауреш Тайкенқызы

№ 636 сайлау учаскесінің құрамы,
Жараспай ауылы, Мәдениет көшесі, 3, ауыл клубының ғимараты, тел. 8(72144)51212
Комиссия төрағасы - Рахимжанов Жангельды Хазирұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Алькенова Раушан Сакенқызы
Комиссия хатшысы - Попова Валентина Петровна
Комиссия мүшелері: Мухамеджанова Жанар Кадырбайқызы, Шапауова Гульзат


№ 637 сайлау учаскесінің құрамы,
Изенді ауылы, Боқаев көшесі, 13, мәдениет үйының ғимараты, тел. 8(72144)51590
Комиссия төрағасы - Шокембаев Бейбит Айтжанұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Берлибеков Жанбек Мерекенұлы
Комиссия хатшысы - Башаева Гаухар Сарваровқызы
Комиссия мүшелері: Есембеков Жуаныш Сабырұлы, Лепявко Елена Михайловна

№ 638 сайлау учаскесінің құрамы,
Құланөтпес ауылы, Ә.Бөкейханов көшесі, 64, клубының ғимараты, тел. 8(72144)51312
Комиссия төрағасы - Канафин Ерсаин Дуйсекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Оспанова Майра Ибрагимқызы
Комиссия хатшысы - Махадиева Гульмира Жангирқызы
Комиссия мүшелері: Абужарова Кенжетай Сапаргалиқызы, Сейтмаганбетова Зылиха Кайржанқызы

№ 639 сайлау учаскесінің құрамы,
Тассуат ауылы, Болашақ көшесі, 16, Индустриальный орта жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)31342
Комиссия төрағасы - Дильман Иван Флорианович
Комиссия төрағасының орынбасары -Таргаева Светлана Васильевна
Комиссия хатшысы - Тихонова Марина Николаевна
Комиссия мүшелері: Кухарская Светлана Михайловна, Балмагамбетова Тазауль Балташқызы

№ 640 сайлау учаскесінің құрамы,
Жаңа-Кұрылыс ауылы, Ынтымақ көшесі, 30, бастауыш мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)52494
Комиссия төрағасы - Орманбаев Жангабыл Сакенұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Касенова Гульназ Байболқызы
Комиссия хатшысы - Смайлова Сауле Боргаринқызы
Комиссия мүшелері: Рустембеков Арман Калмагамбетұлы, Ахметова Дамежан Кайроллақызы

№ 641 сайлау учаскесінің құрамы,
Егінді ауылы, Абай көшесі, 30, А. Асылбеков атындағы орта жалпы білім беру мектебініғ ғимараты, тел. 8(72144)37230
Комиссия төрағасы - Абаева Кулшат Мырзабекқызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Темирова Рымкуль Карабайқызы
Комиссия хатшысы - Акимбекова Алмагуль Бекболатқызы
Комиссия мүшелері: Кусаинов Айдар Домешұлы, Бақытбекқызы Жанар

№ 642 сайлау учаскесінің құрамы,
Баршын ауылы, Аблахатов көшесі, 10, Баршын орта жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел. 8(72159)60624
Комиссия төрағасы - Алиев Азат Кабиденұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Данияров Нурмухамет Аскарұлы
Комиссия хатшысы - Усенов Акжан Серікұлы
Комиссия мүшелері: Тенизбаева Бибигуль Серікқызы, Карабалина Алмагуль Сексенбікқызы

№ 643 сайлау учаскесінің құрамы,
Қарақасқа ауылы, Габдуллин көшесі, 22, бастауш мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)53440
Комиссия төрағасы - Тулепбергенов Абай Олжабайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Базылов Аян Дүйсенбайұлы
Комиссия хатшысы - Бейсембаева Бибигуль Казахстанқызы-
Комиссия мүшелері: Зейниев Куандык Балтабекұлы, Муканова Лаура Куанышқызы

№ 644 сайлау учаскесінің құрамы,
Жанбобек ауылы, Ш. Уалиханов көшесі, 19, Қарақойын орта жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел. 8(72132)56522
Комиссия төрағасы - Ргайбеков Оразбай Хасенұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Саркытбаев Берик Аманжолұлы
Комиссия хатшысы - Ахмедин Марат Бехтыбайұлы
Комиссия мүшелері: Сыздыков Ардак Жаксыбаұлы, Абишев Азамат Советұлы

№ 645 сайлау учаскесінің құрамы,
Құлантутпес ауылы, Құлантутпес көшесі, 7/1, Құлантутпес негізгі мектебінің ғимараты, . тел.8(72144)53085
Комиссия төрағасы - Тулькибаев Амангельды Мергенбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Каласов Еркебулан Кудабайұлы
Комиссия хатшысы - Шокаева Асыл Абдынасырқызы
Комиссия мүшелері: Утепов Байкеш Карбозұлы, Абилов Саламат Кайкенұлы

№ 646 сайлау учаскесінің құрамы,
Нығыман ауылы, Р.Есімжанова көшесі, 3, Нығыман бастауш мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)53123
Комиссия төрағасы - Канкеев Килат Амангельдыұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Канкеева Гульбаршын Кияшқызы
Комиссия хатшысы - Тусупова Анар Жанбыршинқызы
Комиссия мүшелері: Кудайбергенов Ныгман Койлыбайұлы,
Баймукушев Болат Мухамбедрахманұлы

№ 647 сайлау учаскесінің құрамы,
Ткенекты ауылы, С. Сейфуллин көшесі, 1, Сарыөзен бастауш мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)5300
Комиссия төрағасы - Акибеков Султанхамит Кадирбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Мустафин Замержан Балкенұлы
Комиссия хатшысы - Ержанов Кожакельды Ахметұлы
Комиссия мүшелері: Бимашев Еркин Курмантайұлы
Курманова Гульмира Талгатбекқызы

№ 648 сайлау учаскесінің құрамы,
Соналы ауылы, Абай көшесі, 13, Соналы бастауш мектебінің ғимараты,
тел. 8(72159)60509
Комиссия төрағасы - Сарсекеева Анар Жумагельдықызы
Комиссия төрағасының орынбасары -Абсалыкова Гульзада Тюлюканқызы
Комиссия хатшысы - Ибраева Нуржамал Накыпқызы
Комиссия мүшелері: Даниярова Кульзейнеп Жаканқызы, Тугельбаев Мухаметкали Базарұлы

№ 649 сайлау учаскесінің құрамы,
Талдысай ауылы, Сатпаев көшесі, 3, Ө. Тұрлыбеков атындағы бастауш мектебінің ғимараты, тел. 8(72144)53403
Комиссия төрағасы - Нуржанов Аманбай Тайбасұлы
Комиссия төрағасының орынбасары -Кажибекова Жанар Картайқызы
Комиссия хатшысы - Афляев Дамир Фанурович
Комиссия мүшелері: Козбагарова Марал Кожахметқызы, Ишанова Жанар Білялқызы

№ 650 сайлау учаскесінің құрамы,
Шұбаркөл кенті, Қ. Рысқұлбеков көшесі, 82, Шұбаркөл орта жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел. 8(72159)61612
Комиссия төрағасы - Сагидулина Гульсум Кайыржанқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Акуан Бейбітхан
Комиссия хатшысы - Сарсен Жансая Жанатқызы
Комиссия мүшелері: Айтқожа Нургүл Сүнғатқызы , Козыбаева Гульжан Старизқызы, Мейрамов Сабырбек Несипбайұлы, Хуат Жәнібек

 

Аудан жаңалықтары

Архив

Аймақ жаңалықтары

Мемлекеттік бағдарламалар

Сұрау

Валюта бағамдары

Ауа-райы

Ақпараттық порталды қалай бағалайсыз? ОТВЕТИТЬ
Доллар 386.44
Евро 428.37
Рубль 6.06
В Нуринске сейчас: -11°C ашық
  • Дымқылдылық: 38%
  • Қысым: 727
  • Жел: 3 м/с

© 2007-2012 Информационный портал аппарата акима Нуринского района
© 2012 Разработка и поддержка: Интернет-компания «Creatida»