Сайлау комиссиясының жаңа құрамын құру туралы Хабарлама Шешімі Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының от сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру қорытындылары туралы 2019 жылы

Сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының (бұдан әрі – сайлау туралы Конституциялық заң) және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"Заңының талаптарына сәйкес жүзеге асырылды.

Құрылған сайлау комиссиялары Қазақстан Республикасында сайлауды дайындау мен өткізуді ұйымдастыратын мемлекеттік сайлау органдары болып табылады. Сайлау комиссияларының өкілеттік мерзімі бес жылды құрайды.

Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының сессиясында аудандық сайлау комиссияларының, учаскелік сайлау комиссияларының құрамына 183 комиссия мүшелері сайланды.

5 саяси партияның ұсыныстары бойынша аудандық сайлау комиссияларының жаңа құрамына сайлау комиссияларының 5 мүшесі немесе сайланған мүшелердің жалпы санының 70% сайланды. Екі қоғамдық бірлестіктен сайлау комиссиясының 2 мүшесі немесе 30% сайланды.

Сайлау туралы Конституциялық заңның 10 және 20-баптарында белгіленген тәртіппен және мерзімде сайлау комиссияларының бірінші отырысында аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының төрағалары, төрағаларының орынбасарлары мен хатшылары сайланды.

Сайлау комиссияларының жаңа құрамы мен орналасқан жерін сіздердің назарларыңызға жеткіземіз.

Қарағанды облысының Нұра ауданының мәслихаты

Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы 34 сессиясының"Нұра аудандық аумақтық сайлау комиссиясының жаңа құрамын сайлау туралы"№315 шешімі.

Аудандық сайлау комиссиясы

Нұра ауданы әкімінің аппараты " ММ ғимараты"»

Төраға-Сагимбеков Сайран Наскенович; төраға орынбасары-Даутова Зара Ахметжанқызы; хатшы-Бекпаева Риза Елеукенқызы; комиссия мүшелері-Альмагамбетова Шәрбан Агинбаевна, Байкенова Сандуғашхановна, Бейсенбекова Гүлзада Сайрановна, Баймагамбетова Алтынай Хамитовна.

Қарағанды облысының Нұра ауданының мәслихаты

"Нұра аудандық учаскелік сайлау комиссиясының жаңа құрамын сайлау туралы"Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы 34 сессиясының №316 шешімі.

Нұра аудандық аумақтық сайлау комиссиясының

 құрамы:

Сағымбеков Сайран Наскенұлы-Нұра кенті, "көп салалы колледжі" КМҚК, директоры, "Нұр ОТАН".

Даутова Зара Ахметжанқызы Нұра кенті, зейнеткер.

Баймағамбетова Алтынай Хамитовна-Нұра кенті, "№ 3 Киев жалпы білім беру мектебі " КММ, мұғалім.

Бекпаева Риза Елеукенқызы-Нұра кенті, зейнеткер.

Альмагамбетова Шәрбан Агинбаевна-Нұра кенті, зейнеткер.

Байкенова Сандуғаш Сейілханқызы-Нұра кенті, экономика және қаржы бөлімі

Бейсенбекова Гүлзада Сайранқызы-Нұра кенті, Соналы ауылы "әкім аппараты"ММ.

 № 615 сайлау учаскесінің құрамы

Мұқашева Бақыт Төлеутайқызы-Нұра кенті, зейнеткер.

Мадина Әсемгүл Манатқызы-Нұра кенті, аудандық "Нұра" газетінің редакциясы, бухгалтер, "Нұр Отан".

Тулетаева Амангуль Ондыровна-Нұра кенті, "аудандық Мәдениет үйі"КМҚК, кадр бөлімінің инспекторы.

Блялова Сандуғаш Енбековна-Нұра кенті, " Нұра ауданының білім беру бөлімі "ММ,әдіскер,"Нұр Отан".

Балтабаева Ләззат Байбекқызы-Нұра кенті, "Балалар өнер мектебі" КММ, директоры, "Нұр Отан".

Курман Айжан Думановна-Нұра кенті, "Нұра ауданының білім беру бөлімі" ММ, бухгалтер.

Пшенбаева Тазагүл Қордайбайқызы-Нұра кенті, аудандық "Нұра" газетінің редакциясы, редактор, "Нұр Отан".

 

 

 

 

 

№ 616 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Ляпунова Надежда Васильевна-Нұра кенті, "көпсалалы колледжі "КМҚК, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары,"Нұр Отан".

Абдрахманова Жанаркүл Қасқырбайқызы-Нұра кенті, " ішкі саясат бөлімі "ММ, бас маман-есепші," Нұр Отан".

Қанаят Назгүл-Нұра кенті, "ішкі саясат бөлімі" ММ, бас маман.маман, "Нұр Отан".

Кусаинова Дана Ерболатқызы-Нұра кенті, "көпсалалы колледжі "КМҚК, бухгалтер,"Нұр Отан".

Ибрайбекова Гаухар Сарбарқызы-Нұра кенті, "көпсалалы колледжі "КМҚК, оқытушы,"Нұр Отан".

Мажитова Шолпан Мәжитқызы-Нұра кенті,

Құлахметов Төлеген-Нұра кенті, зейнеткер

 

№ 617 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Асанова Ғалия Қарамендеевна – Нұра кенті, "Нұра аудандық ветеринариялық станциясы" КМК, АЖЖ диспетчері.

Майер Марина Александровна-Нұра кенті, "№3 Киев жалпы білім беру мектебі"КММ,директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары, "Нұр Отан".

Муканова Қорлан Өмірбекқызы-Нұра кенті," Білім бөлімі " ММ, бухгалтер.

Нұркенова Қарлыға Әкімқызы-Нұра кенті, "Балалар өнер мектебі" КММ, есепші, "Нұр Отан".

Ахметова Салтанат Сайлаубайқызы-Нұра кенті, "Балалар өнер мектебі" КММ, домбыра оқытушысы, "Нұр Отан".

 

№ 618 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Шуленбаева Анар Серікқызы-Нұра кенті, "№ 2 Киев жалпы білім беретін қазақ мектебі "КММ, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, "Нұр Отан".

Шаймерденова Жанна Дюсенбиновна-Нұра кенті, "№2 Киев жалпы білім беретін қазақ мектебі "КММ, тарих мұғалімі,"Нұр Отан".

Алпысова Қарлығаш Зейнелқабиденқызы-Нұра кенті," Білім бөлімі " ММ, есепші.

Ташев Жанас Асхатович-Нұра кенті, "көпсалалы колледжі" КМҚК директордың ақпараттық технологиялар жөніндегі орынбасары.

Жүсіпбекова Гүлжан Маратқызы-Нұра кенті," Ткенекті ауылы әкімінің аппараты " ММ бухгалтер.

 

 

№ 619 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Блялова Сания Жұмағалиевна-Байтуған ауылы, "Байтуған жалпы білім беретін мектебі" КММ, директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, "Нұр Отан".

Шулембаев Жанайдар Серікұлы-Байтуған ауылы, "Байтуған жалпы білім беретін мектебі" КММ, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, Нұр Отан.

Ильясова Мадина Ерғалиқызы Байтуған ауылы, Байтуған ауылының МҮ

мәдени ұйымдастырушы, Нұр Отан.

Инкарбекова Бибинур Казкеновна-Байтуған ауылы,"жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММқызметкері.

Гузиченко Марина Ивановна-Байтуған ауылы, "Байтуған ауылы әкімінің аппараты"ММ, ӘББ қызметкері.

 

№ 620 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Туяков Думан Амангелдіұлы-Қарой ауылы, әкім аппараты, бас маман., Нұр Отан.

Рамазанова Райса Саменовна-Қарой ауылы, " Қарой жалпы білім беру мектебі Іс жүргізуші.

Пішембаев Мұрат Аманжолұлы-Қарой ауылы, "Қарой жалпы білім беретін мектебі" КММ, директоры, Нұр Отан.

Абенова Бақыт Жанғазықызы-Қарой ауылы, Қарой ауылдық кітапханасы.

Карипбаева Гаухар Алдабайқызы-Қарой ауылы,"Қараой" ЖШС, есепші.

 

№ 621 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Ниязбеков Ержан Бөкенұлы-Пржевальское ауылы, "Пржевальское" ЖШС"

№ 1 бригаданың агроном-есепшісі.

Сәкен Айдынбек-Пржевальское ауылы, "Нұра ауданының Ветстанциясы" КМК, мал дәрігері.

Бекмағамбетова Айнур Каримтайқызы-Пржевальское ауылы, "Пржевальское ауылы әкімінің аппараты" ММ бас маман, Нұр Отан.

Макенова Дамира Сарсенбековна-Пржевальское ауылы, "Айгөлек" шағын орталығы тәрбиеші.

Мусина Самал Жанатовна-Пржевальское ауылы," Пржевальск жалпы білім беретін мектебі " КММ бастауыш сынып мұғалімі

 

№ 622 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Муктаров Нұрбек Ақтайұлы-Көбетей ауылы, "жалпы білім беретін мектеп" КММАсубаева, география мұғалімі, Нұр Отан.

Рыспаева Жанна Даулетовна-Көбетей ауылы, "Көбетей ауылы әкімінің аппараты" ММ, бас маман, Нұр Отан.

Шеркенова Ботакоз Куанышевна-Көбетей ауылы, "жалпы білім беретін орта мектебі" КММАсубаева", информатика мұғалімі, Нұр Отан.

Александрова Наталия Петровна-Көбетей ауылы, "Көбетей ауылы әкімінің аппараты" ММ, ӘББ бастығы.

Жантурсунова Назира Амангелдіқызы-Көбетей ауылы, "Полесье" дүкені сатушы.

Серікова Ботагөз Нұрғалиқызы-Көбетей ауылы, Қаратал КМК, бақылаушы.

Мусабеков Қайрат Есжанұлы-Балықтыкөл ауылы, "Балықтыкөл негізгі мектебі" КММ, мектеп директоры.

Аманбаева Зәуреш Жақанқызы-Балықтыкөл ауылы, " Балықтыкөл мед."тармағы.

Бекова Рабиға Айткенқызы-Балықты ауылы, уақытша жұмыс істемейді.

Шайхина Гульгайша Оңдрусовна-Балықтыкөл ауылы, үй шаруасындағы әйел.

 

№ 632 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Жиенбаев Қайдар Куанышевич-Қайнар ауылы, Щербаков негізгі мектебі, АӘД мұғалімі.

Қасымова Айнур Өксікбайқызы-Қайнар ауылы, "Қайнар ауылы әкімінің аппараты" ММ, ЖҚС қызметкері, "Нұр ОТАН".

Урушев Талғат Алданышұлы-Қайнар ауылы,"Қайнар" ЖШС бас есепші.

Алтынова Кумисай Берікқызы-Қайнар ауылы, "Щербаков негізгі мектебі" КММ, АӘД мұғалімі.

Васильева Елена Станиславовна-Қайнар ауылы, "Щербаков негізгі мектебі "КММ, АӘД мұғалімі,"Нұр ОТАН".

Исмагамбетов Даулетхан Тажкенұлы-Қайнар ауылы, "Щербаков негізгі мектебі "КММ, АӘД мұғалімі,"Нұр ОТАН".

 

Шалова Светлана Сергеевна-Қайнар ауылы, "тірек мектебі (РО)" КММ.

Щербаков негізгі мектебі, АӘД мұғалімі

 

№ 633 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Ханнанов Рүстем Расильевич-Мыңбаев ауылы, "Қ. Мыңбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" КММ, тарих пәнінің мұғалімі, "Нұр ОТАН".

Дымнич Елена Петровна-Мыңбаев ауылы," Жалпы білім беретін мектеп " КММҚ. Мыңбаева", шаруашылық бөлімінің меңгерушісі, "Нұр ОТАН".

Абилдабекова Бағаш Ескермесқызы-Мыңбаев ауылы, РТС Қ. Мынбаева, техник.

Никонорова Галина Николаевна-Мыңбаев ауылы, пошта меңгерушісі.

Старчевая Надежда Леонидовна-Мыңбаев ауылы, "Қ. Мыңбаев ауылы әкімінің аппараты"ММ, бас маман, "Нұр ОТАН".

 

№ 634 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Макус Виктор Семенович-Тассуат ауылы,

жалпы білім беретін мектеп дене шынықтыру мұғалімі, "Нұр ОТАН".

Ковеза Тамара Степановна-Тассуат ауылы,"индустриалды жалпы білім беру мектебі" КММ, мектепалды сынып тәрбиешісі.

Фафинрот Светлана Ивановна-Тассуат ауылы, "әкім аппараты" ММТассуат",

ӘҚҚ бастығы.

Березюк Татьяна Алексеевна-Тассуат ауылы, зейнеткер.

 

№ 635 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Жакупова Мира Мұқатайқызы-Заречный ауылы, Заречная НМ, директор,"Нұр ОТАН".

Жармағамбетова Майдагүл Есенқызы-Заречный ауылы, Заречная НМ, Қазақ тілі мұғалімі.және әдебиет, "Нұр ОТАН".

Гульмамедова Индира Зыкрияновна-Заречное ауылы, Заречная НМ, география мұғалімі, "Нұр ОТАН".

Костылецкая Елена Викторовна-Заречное ауылы, Заречное ауылы әкімінің аппараты, ЖҚС инспекторы,"Нұр ОТАН".

Смағұлова Зәуреш Тайкенқызы-Заречное ауылы, ауылдық клуб, меңгерушісі

 

№ 636 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Рахимжанов Жангелді Хазірұлы-Жараспай ауылы, "Жараспай жалпы білім беретін мектебі" КММ, директор.

Алькенова Раушан Сәкенқызы-Жараспай ауылы, зейнеткер.

Попова Валентина Петровна-Жараспай ауылы, "Жараспай" ЖШС, кадр бөлімінің аға инспекторы.

Мухамеджанова Жанар Қадырбайқызы-Жараспай ауылы, "Жараспай жалпы білім беретін мектебі" КММ, жұмысшы.

Жұмабекова Гүлбаршын Абылқасымқызы-Жараспай ауылы, зейнеткер.

 

№ 637 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Шокембаев Бейбіт Айтжанұлы-Ізенді ауылы, ЖК.

Берлібеков Жанбек Мерекенұлы-Ізенді ауылы, "Нұра жалпы білім беретін мектебі" КММ, директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, "Нұр ОТАН".

Башаева Гаухар Сарваровна-Изенді ауылы,"Нұра жалпы білім беру мектебі" КММ, бастауыш сынып мұғалімі, "Нұр ОТАН".

Есембеков Жуаныш Сабырқызы-Ізенді ауылы, "Отқанжар, инженер-электрик", "Нұр ОТАН"ЖШС.

Лепявко Елена Михайловна-Изенді ауылы, ауылдық кітапхана, кітапханашы,"Нұр ОТАН".

 

 

№ 638 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Қанафин Ерсайын Дүйсекеұлы-Құланөтпес ауылы, "Дон НМ"КММ" ,

дене тәрбиесі мұғалімі, "Нұр ОТАН".

Оспанова Майра Ибағымқызы-Құланөтпес ауылы, үй шаруасындағы әйел.

Махадиева Гүлмира Жангирқызы-Құланөтпес ауылы, ауылдық кітапхана, кітапханашы.

Абужарова Кенжетай Сапарғалиқызы-Құланөтпес ауылы, үй шаруасындағы әйел.

Сейтмағанбетова Зылиха Қайржанқызы-Құланөтпес ауылы, үй шаруасындағы әйел.

 

№ 639 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Таргаева Светлана Васильевна-Тассуат ауылы, Мәдениет үйі, меңгерушісі.

Тихонова Марина Николаевна-Тассуат ауылы, "Тассуат ауылы әкімінің аппараты" ММ, күзетші.

Кухарская Светлана Михайловна-Тассуат ауылы, ауылдық кітапхана, кітапханашы,"Нұр ОТАН".

Балмагамбетова Тазауль Балташевна-Тассуат ауылы, мектеп мұғалімі.

№ 640 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Касенова Гульназ Байболовна-Жаңа-Құрылыс ауылы, "Жаңа Құрылыс БМ" КММ, оқу бөлімінің меңгерушісі, "Нұр ОТАН".

Смайлова Сауле Боргариновна-Жаңа-Құрылыс ауылы, Жаңа-Құрылыс ауылының медбикесі.

Ахметова Дамежан Қайролловна-Жаңа-Құрылыс ауылы, үй шаруасындағы әйел.

 

№ 641 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Абаева Құлшат Мырзабекқызы-Майоровка ауылы, "Жалпы білім беретін мектеп" КММА. Асылбекова",математика және информатика мұғалімі, "Нұр ОТАН".

Темірова Рымкуль Қарабайқызы-Майоровка ауылы, "Майоровка ауылы әкімінің аппараты" ММ, бас маман, "Нұр ОТАН".

Акимбекова Алмагүл Бекболатқызы-Майоровка ауылы,"А. Асылбеков атындағы жалпы білім беретін мектеп "КММ, іс жүргізуші"Нұр ОТАН".

Кусаинов Айдар Домешұлы-Майоровка ауылы, "НураАстык 2005" ЖШС, есепші.

Бақытбекқызы Жанар-Майоровка ауылы," Майоровка ауылы әкімінің аппараты "ММ,"Нұр ОТАН" бас маманы.

№ 642 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Алиев Азат Қабиденұлы-Баршин ауылы,"Баршын НМ" КММ, тарих мұғалімі, "Нұр ОТАН".

Данияров Нұрмұхамет Асқарұлы-Баршын ауылы.

Усенов Ақжан Серікұлы-Баршин ауылы,"Баршын НМ" КММ, технология мұғалімі, "Нұр ОТАН".

Тенизбаева Бибигуль Сериковна-Баршин ауылы, жұмыс істемейді.

Қарабалина Алмагүл Сексенбиевна-Баршин ауылы, үй шаруасындағы әйел.

 

№ 643 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Төлепбергенов Абай Олжабайұлы-Қарақас ауылы, басқарушы Ш / Қ.

Базылов Аян Дүйсенбайұлы-Қарақаска ауылы.

Бейсембаева Бибігүл Қазақстанқызы-Қарақас ауылы, үй шаруасындағы әйел.

Зейниев Қуандық Балтабекұлы-Қарақас ауылы.

Муканова Лаура Куан-Қарақас ауылы, Бастауыш мектеп бастауыш сынып мұғалімі.

 

№ 644 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Рғайбеков Оразбай Хасенұлы-Жанбөбек ауылы," Қарақойын жалпы білім беретін мектебі "КММ,"Нұр ОТАН".

Саркытбаев Берік Аманжолұлы - Жанбөбек ауылы,"Жанбөбек ауылы әкімінің аппараты" ММ, бас маман.

Жанбөбек ауылы,"Қарақойын жалпы білім беретін мектебі" КММ АӘД мұғалімі, "Нұр ОТАН".

Сыздыков Ардақ Жақсыбайұлы-Жанбөбек ауылы.

Әбішев Азамат Советұлы-Жанбөбек ауылы, Жанбөбек ауылы әкімі аппараты, жетекші маман,"Нұр ОТАН".

 

№ 645 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Түлкібаев Амангелді Мергенбайұлы-Құланөтпес ауылы, Құланөтпес негізгі орта мектебінің директоры, "Нұр ОТАН".

Қаласов Еркебұлан Құдабайұлы-Құланутпес ауылы, жұмыссыз.

Шоқаева Асыл Абдынасырқызы-Құланутпес ауылы, Құланутпес негізгі орта мектебінің мұғалімі,"Нұр ОТАН".

Өтепов Байқеш Карбозович-Құланутпес ауылы, зейнеткер, КСДП Ауыл.

 

№ 646 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Қанкеев Қилат Амангелдіұлы-Нығыман ауылы, "Мейрам", "Нұр ОТАН"ш/қ мүшесі.

Қанкеева Гүлбаршын Қияшқызы-Нығыман ауылы, меңгерушісі

Ныгыман бастауыш мектебі, "Нұр ОТАН".

Тусупова Анар Жаңбыршиновна-Нығыман ауылы, жұмыссыз,

"Нұр ОТАН".

Құдайбергенов Нығман Қойлыбайұлы-Нығыман ауылы, жұмыссыз,

КСДП Ауыл.

Баймұқышев Болат Мұхамбедрахманұлы-Нығыман ауылы, инспектор

қорығының, "Нұр ОТАН".

 

№ 647 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Ақибеков Сұлтанхамит Кәдірбайұлы-Ткенекті ауылы, "ветеринарлық станция" КМК, ветдәрігер.

Мұстафин заман Балкенұлы - Ткенекті ауылы, ЖК "Мұстафин".

Бимашев еркін Құрмантайұлы-Ткенекті ауылы, "Сарыөзен НМ"КММ, күзетші.

Құрманова Гүлмира Талғатбекқызы-Ткенекті ауылы, кітапханашы

Сарыөзен НМ.

 

 

№ 648 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Сарсекеева Анар Жумагельдиев-Соналы ауылы, "Соналы ауылы әкімінің аппараты" ММ Бухгалтер-бас маман, "Нұр ОТАН".

Абсалыкова Гульзада Тюлюкановна-Соналы ауылы, "Соналы БМ" КММ бастауыш сынып мұғалімі, "Нұр ОТАН".

Ибраева Нұржамал Нақыпқызы-Соналы ауылы, "Соналы БМ" КММ, кітапханашы.

Даниярова Кульзейнеп Жақанқызы-Соналы ауылы, зейнеткер,"Нұр ОТАН".

 

 

№ 649 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Нұржанов Аманбай Тайбасұлы-Талдысай ауылы, РТСМ қызмет көрсету, оператор, "Нұр ОТАН".

Кажибекова Жанар Қартайқызы-Талдысай ауылы, Талдысай ауылы әкімінің аппараты

күзетші-от жағушы, "Нұр ОТАН".

Афляев Дамир Фанурович-Талдысай ауылы, Талдысай ауылы оператор,"Нұр ОТАН".

Козбагарова Марал Қожахметқызы - Талдысай ауылы,"М. Әуезов атындағы бастауыш мектебі" КМММ. а. Тұрлыбекова", күзетші "," Бірлік " партиясы.

Ишанова Жанар Білялқызы-Талдысай ауылы, пошта, "Ақ жол" партиясының меңгерушісі.

 

№ 650 сайлау учаскесінің құрамы:

 

Сағидулина Гүлсімқайыржанқызы-Шұбаркөл кенті, " Шұбаркөл кенті әкімінің аппараты "ММ, бас маман,"Нұр ОТАН".

Ақан Бейбітхан-Шұбаркөл кенті, "Шұбаркөл негізгі мектебі" КММ"Абай,шаруашылық меңгерушісі.

Сарсен Жансая Жанатқызы-Шұбаркөл кенті," Шұбаркөл кенті әкімінің аппараты" ММ, Жастар тәжірибесі бойынша, маман, "Нұр ОТАН".

Айтқожа Нұргүл Сүнғатқызы-Шұбаркөл кенті, пошта, меңгерушісі.

Қозыбаева Гүлжан Старизайқызы-Шұбаркөл кенті, өзін-өзі жұмыспен қамтыған.

Мейрамов Сабырбек Несіпбайұлы – Шұбаркөл кенті, "Шұбаркөлкөмір" ақ, тау шебері, "Нұр ОТАН".

Қуат Жәнібек-Шұбаркөл кенті,"Шұбаркөл Жалпы орта мектебі" КММ."Нұр ОТАН" бастауыш әскери дайындық мұғалімі.

Аудан жаңалықтары

Архив

Аймақ жаңалықтары

Мемлекеттік бағдарламалар

Сұрау

Валюта бағамдары

Ауа-райы

Ақпараттық порталды қалай бағалайсыз? ОТВЕТИТЬ
Доллар 386.05
Евро 428.25
Рубль 5.84
В Нуринске сейчас: 17°C малооблачно
  • Дымқылдылық: 57%
  • Қысым: 712
  • Жел: 7 м/с

© 2007-2012 Информационный портал аппарата акима Нуринского района
© 2012 Разработка и поддержка: Интернет-компания «Creatida»